De baanrecords zijn alleen gemaakt voor mannen, vrouwen, jongens en meisjes. Vanaf 1983 is de Nenijto voorzien van een kunststoflaag.

MANNEN

100m
10.32
Christopher Garia, Rotterdam Atletiek 13-07-2019
200m
20.87
Christopher Garia, Rotterdam Atletiek 13-07-2019
400m
47.03
Arjen Visserman, AAC 15-07-1990
800m
1.47.69
Robin van Helden, V&L/TC 15-07-1990
1.000m
2.27.78
Marnix Engels, Leiden Atletiek 03-07-2009
1.500m
3.43.16
Jim Svenøy, Rotterdam Atletiek 20-06-1999
3.000m
8.20.6
Henk Snepvangers, MOC 01-06-1963
5.000m
13.36.46
Domingos Castro, Portugal 13-06-1993
10.000m
28.47.92
Marti ten Kate, Fortis 13-07-1990
110m horden (106 cm)
13.52
Igor Kovac, Slowakije 13-06-1993
400m horden (91,4 cm)
49.82
Vadim Zadoinov, Moldavië 12-06-1993
3.000m steeple chase
8.34.77
Eduardo Henriques, Portugal 13-06-1993
4 x 100m
39.67
Nationale ploeg Nederland:
Patrick Snoeck / Paul Franklin / Frenk Perri / Regillio v.d. Vloot
12-06-1993
4 x 400m
3.08.08
Nationale ploeg Slowakije:
Luboš Balošák / Sedlac / Lubos Jostak / Stefan Balošák
13-06-1993
Verspringen
7.96
Frans Maas, Sprint 15-07-1990
Hink-stap-sprong
16.42
Oleg Denishchik, Wit-Rusland 13-06-1993
Hoogspringen
2.23
Robert Ruffini, Slowakije 12-06-1993
Polshoog
5.40
Gennadi Sidorov, Wit-Rusland 13-06-1993
Kogelstoten (7,26 kg)
19.50
Sergei Dosjkin, Sovjet-Unie 11-09-1983
Discuswerpen (2 kg)
66.88
Erik Cadée (Prins Hendrik) 15-09-2012
Speerwerpen (800 gr.)
81.56
Vladimir Sasimovich, Wit-Rusland 12-06-1993
Kogelslingeren (7,26 kg)
73.50
Valery Gubkin, Wit-Rusland 13-06-1993

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VROUWEN

100m
11.37
Nargélis Statia, Rotterdam Atletiek 13-07-2019
200m
23.19
Lucrecia Jardim, Portugal 13-06-1993
400m
52.35
Gretha Tromp, Hera 15-07-1990
800m
2.01.10
Carla Sacramento, Portugal (Neo) 12-06-1993
1.500m
4.03.38
Sonia O'Sullivan, Ierland 13-06-1993
3.000m
9.00.59
Elly van Hulst, FSTC 15-07-1990
5.000m
16.14.06
Erika v.d. Bilt, Leiden Atletiek 05-09-1997
10.000m
31.34.82
Conceicao Ferreira, Portugal 13-06-1993
100m horden (84 cm)
12.7
Marjan Olyslager, AVR 11-06-1989
400m horden (76,2 cm)
56.62
Gretha Tromp, Hera 14-07-1990
3.000m steeple chase (76,2 cm)
9.55.22
Irene van der Reijken, Rotterdam Atletiek 13-07-2019
4 x 100m
44.33
Nationale ploeg Nederland:
Claudia Elissen/Jacqueline Poelman/
Karin de Lange/Monique Boogaards
12-06-1993
4 x 400m
3.36.89
Nationale ploeg Portugal:
Marta Moreira/Nathalie Moura/
Elsa Award/Lucrecia Jardim
13-06-1993
Verspringen
6.35
Corrie Bakker, Sagitta 05-07-1970
Hink-stap-sprong
12.93
Ana Oliveira, Portugal 12-06-1993
Hoogspringen
1.94
Olga Bolshova, Moldavië 13-06-1993
Polshoog
3.32
Jasmijn Wierema 31-05-2011
Kogelstoten (4 kg)
17.64
Jacqueline Goormachtigh, PAC 13-06-1993
Discuswerpen (1 kg)
60.36
Jacqueline Goormachtigh, PAC 11-07-1993
Speerwerpen (600 gr.)
47.63
Kitty van Haperen, Attila 14-05-2000
Kogelslingeren (4 kg)
66.19
Vanessa Sterckendries, Lycurgus (België) 08-09-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JONGENS

100m
10.75
Keitharo Oosterwolde (B), Phanos 13-07-2019
200m
21.66
Riq de Wit, Eindhoven Atletiek 13-07-2019
400m
47.4
Robert Lathouwers, PAC 13-05-2001
800m
1.51.47
Vincent Hoek, Avantri (B) 12-05-1988
1.000m
2.29.10
Erwin de Jong, Spark 03-07-2009
1.500m
3.53.07
Sven Schoonebeek, Lycurgus 07-07-2016
3.000m
8.27,77
Bob Dielis, HAC 31-05-1984
5.000m
15.32.14
Marcel de Groot, Sparta 07-06-1987
10.000m
33.44.9
Mohammed Zahri, Rotterdam Atletiek 01-10-1994
110m horden (100 cm)
13.94#
Robin Korving, Hera 13-06-1993
400m horden (91,4 cm)
52.69
Marco de Haan, Argo '77 13-07-1990
3.000m steeple chase
9.20.1
Erik Punt, AVR 12-10-1986
4 x 100m
41.97
AAC:
Harold Jones / Miquel Jansen / Henk Venema / Anthony Ott
20-09-1987
4 x 400m
3.20.00
AAC:
Harold Jones / Miquel Jansen / Dave Elderenbosch / Rob Mast
20-09-1987
Verspringen
7.30
Cor Troost, Spirit OB 13-09-1985
Hink-stap-sprong
15.00
Hein Macknack, AV Haarlem 30-09-1984
Hoogspringen
2.09
Bert Albers, Ciko '66 09-05-1991
 
2.09
Sven Ootjers, Nova 09-05-1991
Polshoog
4.70
Mark v.d. Berg, Sparta 08-06-1986
Kogelstoten (6 kg)
17.11
Rob Bakker, Jahn II 11-05-1984
Discuswerpen (1,75 kg)
52.72
Erik de Bruin, Typhoon (B) 07-10-1979
Speerwerpen (800 gr.)
68.00
Rob Bakker, Jahn II 31-05-1984
Kogelslingeren (6 kg)
67.98
Vitor Costa (Portugal, met seniorenmateriaal) 13-06-1993

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# De prestatie van Robin Korving werd geleverd met horden van 106 cm.

 

MEISJES

100m
11.62
Monique Boogaards, Ciko'66 24-05-1990
200m
24.21
Monique Boogaards, Ciko'66 24-05-1990
400m
53.96
Ester Goossens, Clytoneus 15-07-1990
800m
2.06.03
Stella Jongmans, Sparta 15-07-1990
1.500m
4.23.27
Diane van Es, PAC (B) 16-07-2015
3.000m
9.43.06
Christien ten Bosch, de Gemzen (B) 04-05-1989
5.000m
18.08.01
Anouk van Gils, Spado 27-09-2018
100m horden (84 cm)
13.35
Ulrike Denk, BRD 13-09-1983
400m horden (84 cm)
58.48
Michelle Martinot, AVR 12-05-1988
4 x 100m
46.3
Nationale ploeg Nederland:
Riet v.d. Berg / Cora Hofman / Henriëtte Vooys / Akke Brijker
05-07-1970
4 x 400m
3.55.19
Sparta:
Stella Jongmans / Marjan Stedehouder / Annemarie Kokshoorn / Ingrid Hogendoorn
20-09-1987
Verspringen
5.98
Pearl Speaar, AVR 04-05-1989
Hink-stap-sprong
11.41
Zoë Tromp, Haag Atletiek 22-06-2014
Hoogspringen
1.82
Saskia Meyer, AV'34 (B) 07-05-1995
Polshoog
vacant
limiet 3.30  
Kogelstoten (4 kg)
17.40
Corrie de Bruin, Rotterdam Atletiek 12-05-1994
Discuswerpen (1 kg)
54.58
Corrie de Bruin, Rotterdam Atletiek 12-05-1994
Speerwerpen (600 gr.)
50.06
Bernadette Fransen, AVR 19-05-1984
Kogelslingeren (4 kg.)
47.21
Marije Efdee, Leiden Atletiek 23-04-2016